На Черкащині водії продовжують блокувати рух вантажівок центром міста (відео)

11 березня 2019, 09:39

На Черкащині водії продовжують блокувати рух вантажівок центром міста (відео)

Смілянські водії на чолі з представниками ГО «АЄС – Сміла» вже кілька днів поспіль проводять акцію «Стоп фура». Чоловіки добровільно збираються і чергують у центрі міста, блокуючи проїзд важковагових автомобілів та вимагаючи сплату штрафу за порушення закону і руйнування доріг, пише "Сміла. ua".

Уже кілька водіїв фур вважають за краще об’їхати Смілу, ніж годинами розбиратись із АЄС-івцями. У ніч на 8 березня чоловіки не чергували, але, проїжджаючи центом міста, зафільмували цілий кортеж фур, який їхав із супроводженням автомобіля поліції.

Також відомо, що депутати проголосували за виділення 140 тис. грн для управління ЖКГ на встановлення нових дорожніх знаків. Потрібні особливо ті, які забороняють проїзд важковагового транспорту.

Нагадаємо, що  28 лютого у центрі Сміли автомобілісти заблокували проїзд вантажівок, через їхню велику кількість на центральних дорогах міста.

Крім того, сміляни зазначили, що більшість фур перевозять особливо небезпечний вантаж, що створює загрозу для життя людей і екології міста. На постійні зауваження і прохання втрутитись у ситуацію та перекрити рух вантажівок центром - поліція не реагує.

Коментарі

Сергій Проскура сказав:

Шановні смільчани!Ви іще хоча б трохи виділіть коштів,щоб указати знаками водіям фур,ЯК ПРОЇХАТИ вашим містом.Я півроку працював у Шевченка на дистанції,начебто вивчив місто.Але сів на фуру-не проїхати,не об”їхати.Наснаги .

Вгору