На Черкащині підлітка, який намагався зробити селфі на електроопорі, вдарило струмом (відео)

24 серпня 2019, 10:30

На Черкащині підлітка, який намагався зробити селфі на електроопорі, вдарило струмом (відео)

Ураження струмом, перелом шийного хребця, ампутація кисті руки - такі наслідки необдуманої спроби зробити селфі на опорі, на якій начебто не працюють лінії електропередач, інформують "Дніпрова зірка".

14 серпня на насосній станції поблизу села Ліпляве сталася трагедія. 15-річного юнака вдарило струмом, коли той хотів зробити селфі.

- Група підлітків вирішила відпочити. Ідучи до Дніпра, вони вирішили зайти на насосну станцію та зробити селфі. Женя вирішив полізти на стовп і ось сталася ця трагедія. Струм там був підключений і він уразив хлопця, - каже начальник відділу освіти Ліплявської ОТГ Тетяна П'ясецька.

Рідні дуже переймаються тим, що сталося з юнаком.

- Виховували ми його правильно. Завжди так, як і нас батьки виховували. Перебуває в опіковому центрі, отримав травму хребта, забої легенів. Він зараз лежить паралізований, бо тільки права рука трохи до грудей піднімається. А ліву руку, я вважаю, що вони угробили. Дітвора туди й купатися ходила, й все. Раніше там діти казали, що навіть у воді струмом б'ється. Я знаю, що раніше це було під охороною. Там навіть стояв шлагбаум, що не могли заїхати. Я не захищаю вчинок свого онука, але я хочу, щоб влада звернула на це увагу, - розповідає дідусь хлопця Сергій Скопець.

Класний керівник хлопця Марина Коломієць говорить, що її ця новина шокувала.

- Наче чотири рази в рік проводимо бесіди, розказуємо про поводження й у лісі, й з дикими тваринами, з газом, із електрикою. Але, як на мене, то це дуже безглуздий і жорстокий нещасний випадок, - зазначила жінка.

Номер картки ПриватБанку: 4731 2191 1937 8861 – Скопець Роман Сергійович (на лікування Жені Скопця).Коментарі

Александр сказав:

Дурна дитина!

Вгору