На Черкащині учні ночували в школі

26 березня 2019, 09:36
На Черкащині учні ночували в школі

Фото тематичне

У селі Смільчинці Лисянського району п’ятикласники залишилися ночувати у школі. Так діти хотіли зустріти весну, пишуть "Вісті Черкащини".

Задум одностайно підтримали вчителі, батьки та діти.

- Спочатку учні пішли до спортивного залу, де на них чекали цікаві конкурси та змагання. За перемогу у кожному з них п’ятикласники отримували фішки, які можна було наступного дня обміняти на цукерки. Далі провели квест. Поділившись на дві команди, діти мали пройти 10 станцій і на кожній виконати завдання: відгадати загадки, ребуси, криптограми, головоломки, скласти пазли. Особливого адреналіну додав той факт, що переміщуватися по школі мали у повній темряві, освітлюючи власний шлях лише ліхтариками, - розповів класний керівник Анатолій Яковенко.

Після розваг і нагородження переможців, діти почали вчити уроки. Діяли за принципом: зробив сам – допоможи другові. Опісля готували вечерю: дівчатка сервірували стіл, робили десерти, а хлопці смажили м’ясо.

А потім у п’ятикласників були нічна дискотека, комп’ютерні ігри, перегляд мультфільму. Опівночі всі вийшли на шкільне подвір’я зустрічати весну. Співали пісень, загадували бажання, а також переглянули відео з випускного вечора, згадали початкову школу.

Вранці провели зарядку, поснідали та поприбирали у школі.

- Ось так, на думку наших вчителів, можна зацікавити дітей школою, а навчально-виховний процес зробити невимушеним, - розповіла директор школи Лариса Яковенко. – Це запам’ятається їм на все життя. Ми вже подумуємо, залучити до цього проекту й інші класи.

Читайте такожСільські та міські школи на Черкащині підключать до інтернету.

Коментарі

Вгору