На Черкащині терміново вакцинують домашніх котів та собак

07 травня 2019, 19:42

На Черкащині терміново вакцинують домашніх котів та собак

В Умані відбудеться обов’язкове профілактичне щеплення всіх домашніх котів та собак проти сказу. Карантинні обмеження ввели у зв’язку з виявленням хворого на сказ безпритульного кота. Вакцинація домашніх улюбленців повинна запобігти розповсюдженню вірусу, пише "04744.info".

Обов’язкове профілактичне щеплення від сказу буде проводитися фахівцями Державної ветеринарної служби. У першу чергу буде вакциновано домашніх котів та собак по вулиці Комарова у мікрорайоні «ДОСи».

«Аби запобігти розповсюдження вірусу сказу, будь ласка, не відмовляйте у вакцинації домашніх тварин. Адже це необхідно для вашого ж здоров’я. Ця хвороба є дуже небезпечною для тварин і людей», ― зазначили в Уманській районній державній лікарні ветеринарної медицини.

Також щеплення буде проводитися в Уманський районній державній лікарні ветеринарної медицини за адресою: місто Умань, вулиця Пушкіна, 21 Б.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (04744) 3-23-90.

Варто зазначити, що домашні тварини повинні щорічно проходити вакцинацію від сказу, незалежно від того, гуляють вони в лісах, бігають по вулицях чи сплять на диванах.

Читайте такожЗа місяць на Черкащині стерилізували та вакцинували майже 300 бездомних собак.

Коментарі

Вгору