На Черкащині судитимуть головного архітектора, якого спіймали на хабарі (фото)

19 серпня 2019, 16:28

 

Головного архітектора одного з районів області – начальника структурного підрозділу РДА спіймали на хабарі в розмірі 800 доларів США.

У ході досудового розслідування встановлено, що посадовець 17 квітня одержав від директора приватного підприємства неправомірну вигоду в розмірі 800 доларів США за видачу позитивного висновку погодження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою подальшого будівництва на ній виробничого цеху.

Зазначену особу затримано в порядку ст. 208 КПК України в приміщенні службового кабінету безпосередньо під час одержання ним частини обумовлених коштів в розмірі 800 доларів США, які вилучено в ході обшуку.

Злочин викрито прокуратурою Черкаської області спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Довідково: санкцією ч. 3 ст. 368 КК України передбачено позбавлення волі на строк від 5 до 10 років  з  позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 

Коментарі

Жорик сказав:

Жадность…никак не остановить, только арестом. Вот уроды!

тоня сказав:

затримали.не доказали.звільнили.працюємо.

Вгору