На Черкащині створили новий пожежний підрозділ

21 жовтня 2018, 21:25

На Черкащині створили новий пожежний підрозділ

Новий пожежний добровільний підрозділ днями було відкрито у Гельмязеві, що на Золотоніщині. Це вже 78-й такий підрозділ, що розташований у сільській місцевості. Ця подія стала результатом реалізації реформи ДСНС, що відбувається в рамках процесу децентралізації влади.

Як повідомляють на сайті Черкаської ОДА, віднині місцева пожежна команда забезпечує захист майже 5 тисячному населенню села. Її ж залучатимуть для ліквідації надзвичайних ситуацій у сусідніх селах разом з Золотоніським відділом ДСНС і стане їм надійним помічником. Враховуючи, 40-кілометрову відстань цього населеного пункту від райцентру, оперативно та ефективно діяти під час реагування на надзвичайні події, районному пожежно-рятувальному підрозділу буде складно.

На Черкащині створили новий пожежний підрозділ

Виступаючи перед присутніми, начальник Управління техногенної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України Тарас Поліщук наголосив, що в поточному році ліквідація переважної більшості пожеж в сільських населених пунктах здійснюється виключно пожежно-рятувальними підрозділами ДСНС України.

- Надзвичайно важливим є реалізація програми щодо створення в сільських населених пунктах місцевих пожежних команд, - зауважив рятувальник.

На Черкащині створили новий пожежний підрозділ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору