На Черкащині службові особи погоріли на підробці документів під час розмитнення майна

21 грудня 2018, 15:23

На Черкащині службові особи погоріли на підробці документів під час розмитнення майна

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом внесення службовими особами до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

У ході досудового розслідування встановлено, що в результаті спільних умисних дій агента з митного оформлення одного з товариств і головного державного інспектора митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС, спрямованих на заниження вартості під час розмитнення майна, шляхом внесення службовими особами до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, в митній декларації  агентом занижено реальну вартість майна на загальну суму майже 135 тис. грн, що підлягало розмитненню, в результаті чого Державним бюджетом України недоотримано кошти на суму понад 30 тис. грн.

На підставі зібраних доказів службовим особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Наразі проводяться необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об’єктивне дослідження всіх обставин кримінального провадження й прийняття кінцевого процесуального рішення відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства.

Санкція ч. 1 ст. 366 КК України передбачає покарання у вигляді  штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

За інформацією прес-служби Уманської місцевої прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору