Румуни випустили понад 80 тисяч голубів на Черкащині (фото, відео)

14 червня 2019, 17:11

На Черкащині румуни випустили понад 80 тисяч голубів (фото, відео)

Зранку 11 червня понад 80 тисяч голубів випустили румуни в небо над Легедзиним Тальнівського району. Це вони роблять вдруге за три роки. Птахи, як і 29 травня 2016 року, взяли курс на південь, пишуть "Вісті Черкащини".

«Повертаєшся в 2016. Все було точно так… Машини, правда, інші. Значно більші. Голуби ті самі. З крилами. Окольцовані. 82 300. Сказати, що шок - не сказати нічого. Чому тут? Знову через пів-Європи, знову в Легедзине і знову за 40 метрів до моєї хати? – пише у Фейсбук житель Легедзиного Микола Кулик. – Випадковістю це бути не може ніяк. Напрошується визначення – "закономірність".

На Черкащині румуни випустили понад 80 тисяч голубів (фото, відео)

Директор Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» Владислав Чабанюк не знає, чому румуни випустили голубів над трипільськими поселеннями.

Сільський горлова Легедзиного Сергія Гульченка каже, що вперше чує. Обурюється, адже румуни мали б офіційно попередити владу про експерименти, які можуть завдати шкоди птахам, тваринам і довкіллю.

На Черкащині румуни випустили понад 80 тисяч голубів (фото, відео)

«Не розумію, як так могло статися, але коли повернувся додому, в зубах песика, німецької вівчарки Маргоші, був окільцьований голуб. У вольєрі. Собаче блюдо румунської кухні. Мо, плата за оренду території», – завершив свій допис Микола Кулик.

Читайте також: На Черкащині школярі врятували скалічене совеня.

Коментарі

Вгору