На Черкащині ремонтують міст (фото)

10 липня 2019, 12:35

На Черкащині ремонтують міст (фото)

У селі Сушківка Уманського району розпочалися роботи з поточного середнього ремонту мосту через притоку річки Уманки на автомобільній дорозі Т-24-16 /М-12/-Сушківка-Вільшана-Слобідка-Рогова-Перегонівка на ділянці км 5+560.

Наразі працівники підрядної організації демонтували стару прогонову будову мосту та приступили до розбирання кам’яної кладки до проектної для влаштування ригелів на опорах мосту.

Поточний середній ремонт мосту передбачає влаштування нової прогонової будови мосту, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки.

На Черкащині ремонтують міст (фото)

На період виконання робіт з поточного середнього ремонту мосту, проїзд по штучній споруді закрито для усіх видів транспорту. Рух автотранспорту з 20 червня скеровано тимчасовою об’їзною дорогою.

На автодорозі Т-24-16 облаштовано необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області).

Роботи з поточного середнього ремонту мосту будуть завершені до кінця 2019 року.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Читайте такожНа Черкащині продовжують ямковий ремонт автодоріг.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

ПЄР :

Потрібно було відремонтувати перильну огорожу. укріпити плту і все.Як видно на фото плити проїзджої частини в хорошому стані. В прошлому році в селі поклали новий асфальт, тепер його знімають. При укладці нового асфальу буде тріщина між ранішеукладеним і на цій ділянці дороги буде руйнуватись вся прокладени дорога раніше.

Вгору