На Черкащині прокуратура перевіряє, чому обладнання для шкіл купили за завищеними цінами

20 січня 2020, 19:01

Відділ освіти Чорнобаївського районної державної адміністрації закупів шкільне обладнання на загальну суму 1 млн 200 грн. Правоохоронці виявили, що його реальна вартість набагато нижча, – повідомляють в Прокуратурі Черкаської області.

Золотоніська місцева прокуратура перевіряє факт зловживання службовим становищем посадовими особами відділу освіти Чорнобаївського районної державної адміністрації під час закупівлі шкільного обладнання.

Слідчі проаналізували офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі України ProZorro і встановили, що влітку 2019 року відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації уклав договори поставки шкільного обладнання для навчальних закладів Чорнобаївського району з господарюючими суб’єктами на загальну суму 1 млн 200 грн.

Перевіривши сайт виробників та офіційних дистриб’юторів, прокуратура виявила, що реальна вартість шкільного обладнання нижча.

Наразі триває досудове розслідування, у справі проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, встановлюється точна сума збитків, завданих державі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору