На Черкащині посадовець сплатить штраф за незадеклароване авто

28 вересня 2018, 15:25

На Черкащині посадовець сплатить штраф за незадеклароване авто

Посадовця одного з державних органів Чигиринського району звинуватили в адміністративному правопорушенні, пов’язаного з корупцією. Про це повідомляють у Чигиринському відділі Смілянської місцевої прокуратури, пише "Ремарка".

Встановлено, що посадовець придбав транспортний засіб, ціна якого перевищує 50 прожиткових мінімумів на одну працездатну особу, у порушення вимог ч. 2  ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», та без поважних причин, не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Суд, погодившись з позицією прокурора, визнав винним посадовця за вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією про що винесено відповідну постанову, згідно якої на правопорушника накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 грн.

Вгору