На Черкащині посадовець міської ради розтратив понад три мільйони гривень бюджетних коштів

23 листопада 2018, 17:57

На Черкащині посадовець міської ради розтратив понад три мільйони гривень бюджетних коштів

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно посадовця Золотоніської міської ради та керівника підприємства, які обвинувачуються у заволодінні й розтраті більш як 3 млн. грн. 

Прокуратурою Черкаської області затверджено та до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням посадової особи виконавчого комітету Золотоніської міської ради та директора одного з товариств м. Харків у заволодінні й розтраті майже 3 млн. 200 тис. грн під час реконструкції полігону твердих побутових відходів для м. Золотоноша.

Слідством було встановлено, що посадовець Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради підробив документи, що містили інформацію. Це стало підставою для перерахування з бюджету близько 3 млн. 200 тис. грн, й розтратив бюджетні кошти.

Директор товариства підробила офіційні документи шляхом внесення до них неправдивих відомостей про наявність матеріалів, необхідних для виконання робіт з реконструкції полігону, та після перерахування з бюджету близько 3 млн. 200 тис. грн., заволоділа вказаною сумою, не виконавши жодних робіт.

За вчинене особам загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору