На Черкащині порушення санітарного законодавства виявили майже в кожному другому оздоровчому закладі

23 жовтня 2019, 22:30

Послугами оздоровлення та відпочинку вдалося охопити цього року майже 81 тисячу дітей Черкащини. Зокрема, більше 24 тисяч – послугами оздоровлення та понад 56 тисяч – відпочинком. Для цього працювали більше 700 закладів.

Крім того, цьогоріч оздоровилися більше 48 тисяч дітей соціально незахищених категорій відпочили та

Між тим, зменшився відсоток дітей, які заплановано охопити оздоровчими та відпочинковими послугами,а також мережі дитячих закладів у зв’язку зі створенням об’єднаних територіальних громад,зменшенням мережі оздоровчих таборів (через перехід до ОТГ)та пришкільних таборів.

На проведення оздоровчої кампанії з обласного та місцевих бюджетів використали майже 26 млн грн із місцевих та обласного бюджетів. Залучали й позабюджетні кошти (спонсорські й батьківські) – більше 6млн грн.

Водночас фахівці Держпродспоживслужби протягом оздоровчого періоду 2019 року долучились до семисот комісійних перевірок закладів оздоровлення та відпочинку дітей. У ході перевірок порушення санітарного законодавства виявили майже в кожному другому закладі. За результатами, на адресу керівників закладів направили приписи щодо усунення порушень санітарних норм і правил, відповідні інформації з конкретними пропозиціями щодо належного санітарно-протиепідемічного забезпечення закладів спрямували до органів виконавчої влади, місцевого самоврядування.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору