На Черкащині почастішали випадки телефонних шахрайств

17 лютого 2020, 21:32

Фото тематичне

На Черкащині поновилися факти шахрайських телефонних дзвінків ніби-то від імені керівництва податкової служби з «пропозиціями» перерахувати кошти на банківські картки.

Зокрема, неабияку активність зловмисників зафіксовано у Звенигородському та Золотоніському районі Черкаської області. Невідомі особи телефонують з номерів 0986035113 та 0683625152 і за так зване не проведення перевірки або лояльність до платника податків пропонують директору підприємства чи підприємцю сплатити певну суму на картку відповідного банку.

Головне управління ДПС у Черкаській області неодноразово повідомляло, що керівництво та працівники податкової служби Черкащини не звертаються до суб’єктів господарювання з подібними «проханнями» та при виконанні функціональних повноважень чітко дотримуються вимог чинного законодавства України.

Тож податкова служба радить черкащанам бути пильними та обачними, уважно перевіряти інформацію та не дозволяти аферистам вводити себе в оману.

Про подібні випадки шахрайства просять повідомляти Головне управління Національної поліції у Черкаській області за телефоном: 102.

За інформацією із Головного управління ДПС у Черкаській області попереджає платників

Коментарі

Вгору