На Черкащині побільшало місць для дошкільнят

29 серпня 2019, 22:01

На Черкащині побільшало місць для дошкільнят

Аби максимально охопити дітей дошкільною освітою та надати їм якісні освітні послуги, в області додатково відкрили 12 груп на 232 місця. Про це сказав у ході серпневої конференції працівників освіти керівник обласного Департаменту освіти і науки ОДА Валерій Данилевський. Він додав, що на Черкащині також створили три приватні заклади на 130 місць, зокрема два у місті Умані та один у Черкасах.

– За оперативною інформацією Міністерства освіти і науки України відсоток охоплення дітей дошкільного віку від 3 до 5 років закладами дошкільної освіти різних типів та форм власності на Черкащині найвищий в Україні. Він становить 96, коли по Україні – 87,5 %. На сотні місць в області виховується 95 діток, по Україні – 110, – зауважив Валерій Вікторович.

Водночас посадовець зауважив, що у 2019-2020 навчальному році освітяни продовжуватимуть роботу з розширення мережі дошкільних закладів освіти різних типів і форм власності, зокрема шляхом урізноманітнення моделей організації дошкільної освіти, збільшуючи відсоток охоплення дітей до 99. Нині додатково відкривають п'ять груп на 70 місць.

Проблемним, за словами обласного освітянина, лишається питання перебування дітей на черзі до дошкільних закладів, яких в області налічується 1314. Найбільше їх у Черкасах, місті Умань та в Черкаському районі. Валерій Вікторович принагідно звернувся до керівників райдержадміністрацій, ОТГ, міських голів з тим, аби вони приділили максимальну увагу реформі дошкільної освіти.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Коментарі

Вгору