На Черкащині планують розробити Програму з підтримки національних меншин

18 грудня 2020, 14:02

Засідання ради обласної державної адміністрації з питань взаємодії з громадськими організаціями національних меншин відбулося в ОДА. Начальниця Управління культури та охорони культурної спадщини ЧОДА Людмила Фіть зустрілася із представниками єврейської, вірменської, ромської, азербайджанської та польської общин Черкащини.

У ході засідання вони обговорили проблемні питання, з якими стикаються представники національних меншин в Черкаській області. Також учасники зустрічі узгодили спільний план дій на 2021 рік та ухвалили рішення про створення Програми розвитку міжнаціональних відносин та підтримки діяльності національно-культурних товариств в Черкаській області.

– Нині в області зареєстровано 62 громадських об’єднання національних меншин. На засіданні відбувся конструктивний діалог, завдяки якому ми обговорили проблемні питання, які турбують представників цих спільнот. Також домовилися про співпрацю і всебічну підтримку общин Управлінням культури. Хочемо, щоб ця співпраця стала дієвим інструментом задля збереження та розвитку етнічної, культурної та мовної самобутності нацменшин, – зауважила Людмила Фіть.

За інформацією управління культури та охорони культурної спадщини облдержадміністрації

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору