На Черкащині після ракетних атак повністю відновили 10 об’єктів зі 110

24 серпня 2022, 10:20

Скріншот із відео

На Черкащині від ракетних обстрілів зруйновані чи зазнали пошкоджень більше ста інфраструктурних об’єктів. В перші дні повномасштабного вторгнення росії на територію України, найбільше постраждала саме Уманщина.

Про це в ефірі Вичерпно розповів начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

На сьогодні в області 110 об’єктів, які зазнали пошкоджень чи зруйновані через війну, зокрема це стосується Уманського, Золотоніського і Черкаського районів. Наразі повністю відновлені 10 об'єктів.

"Органи місцевого самоврядування і обласна адміністрація надають сприяння і можливість відновлювати певні об’єкти, оскільки до цієї кількості постраждалих об’єктів, частково зруйнованих, входять сім дитячих садків і шість шкіл саме на Уманщині. І наразі повністю відновлено 10%, тобто 10 об’єктів, але понад 90 перебувають ще в стані відновлення. Ми можемо констатувати і казати, що частково відновлено уже 100 об’єктів. Що мається на увазі частково - це коли здійснено якийсь первинний ремонт, щоб об’єкт функціонував — місцями замінений дах, замінені вікна, де були вибиті. Тобто, назвемо це часткове відновлення, бо до того вигляду, який був до обстрілів, звичайно, вони ще не повернулись. Наприклад, що стосується шкіл, то на Уманщині більшість із них були відновлені завдяки саме місцевим мешканцям і місцевому бізнесу", - говорить начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Також начальник Черкаської ОВА каже, що, ймовірно, допомагати у відновленні області буде Канада.

"Перед областями постають завдання, кого ми зможемо залучити в якості безпосередніх партнерів, які будуть допомагати нам відновлюватись. За словами посла Канади в Україні, яка, до речі, збирається до нас в гості, Канада готова допомагати відновлювати Черкащину. В першу чергу маються на увазі ті зруйновані об’єкти, в другу чергу - об’єкти соціальної сфери: садочки, школи, лікарні. Перш за все про це йдеться. Ми сподіваємось, що така патріотично налаштована держава, як Канада, стане надійним партнером і для черкащан", - зазначив Ігор Табурець.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору