На Черкащині невідомі скидали неочищені стічні води до Дніпра (фото, відео)

23 квітня 2019, 18:40

На Черкащині невідомі скидали неочищені стічні води до Дніпра (фото, відео)

У суботу, 20 квітня, невстановлені особи унаслідок незаконного підключення до зливової каналізації здійснили залповий скид неочищених стічних вод до Кременчуцького водосховища, що призвело до його забруднення. Після того, як місцеві жителі зателефонували до місцевої аварійної служби скид припинився.

Про це на своїй торінці у "Фейсбук" повідомив начальник управління екологічного нагляду у Черкаській області Олександр Позняков.

Інспекторами на місці події відібрано проби води та обстежено прилеглу земельну ділянку. Проби направлено на проведення відповідних досліджень на предмет перевищень забруднюючих речовин.

Зливові, талі води з території міста Черкаси відводяться за допомогою 14 випусків зливової каналізації в Кременчуцьке водосховище, які перебувають на балансі КП «Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів» та які необладнані відповідною системою очищення.

Відповідно до ст. 21 ЗУ «Про відходи» та ст. 33 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень органів міських рад належить питання пов’язані з належним контролем, організацією та безпечною утилізацією відходів на підконтрольній території.

Державною екологічною інспекцією у Черкаській області неодноразово повідомлялось про цю проблему Черкаську міську раду. На цей час вимушені констатувати відсутність зрушень по вирішенню проблеми місцевими органами.

Читайте такожУ Липівському заказнику браконьєри наловили риби на понад 32 тис. грн.

Коментарі

Вгору