На Черкащині на виборах в ОТГ зафіксовано порушення

23 грудня 2018, 20:09

На Черкащині на виборах в ОТГ зафіксовано порушення

Сьогодні, 23 грудня, у селі Михайлівка Драбівського району, де відбуваються вибори в ОТГ, зафіксовано випадок підробки документації. Про це повідомив голова осередку ЦВК у Черкаській області Максим Михлик, інформує "Громадське радіо".

- Були підроблені бюлетені, з номером іншої дільниці. Ці бюлетені не будуть враховані. Це серйозна справа, якою наразі займається поліція, - сказав він.

За словами Михлика, це одне з найсерйозніших порушень за сьогодні в Черкаській області.

На інших дільницях також фіксують підвезення виборців.

- Це масово відбувається по всій області, по різних дільницях. Але це не пряме порушення, головне щоб тут не відбувалося підкупу. Також, було зафіксовано видачу бюлетенів без паспорта, відмову голосувати з ID-картками, проблему зі списками виборців. Але це стандартні порушення, які особливо не впливають на результат, - пояснив він.

Також, за словами Максима Михлика, на дільницях присутні багато "псевдожурналістів".

- Це люди з невідомих нікому ЗМІ, з посвідченнями. І на дільницях таких людей більше, ніж виборців, - сказав він.

Зазначимо, що у 78 об'єднаних територіальних громадах на території 13 областей України 23 грудня відбуваються перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів.

Нагадаємо, що сьогодні на Черкащині розпочалися перші вибори місцевих депутатів, сільських і селищних голів до 27 об'єднаних територіальних громад.

Вгору