На Черкащині на міжнародній автодорозі ремонтують шляхопровід (фото)

18 вересня 2019, 18:34

На міжнародній автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 520+101 у Христинівському районі триває реконструкція шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього.

Завершено влаштування балок на опорах мосту. Наразі проводяться роботи із відсипання ґрунту насипу, відсипання конусу, влаштовується бетонне укріплення конусу, проводиться влаштування арматурного каркасу плити прогонової будови, влаштовуються автопавільйони. Продовжуються роботи з побудови нової конструкції шляхопроводу.

На період виконання робіт з реконструкції шляхопроводу, проїзд по штучній споруді закрито для усіх видів транспорту. Рух автотранспорту з 20 червня скеровано тимчасовою об’їзною дорогою з асфальтобетонним покриттям, яку влаштовано поруч. На ній влаштовано тимчасовий залізничний переїзд через залізницю на час проведення реконструкції шляхопроводу, який освітлюється вночі, має шлагбаум та семафор.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, перенесення ліній електропередач, влаштування штучного освітлення мосту. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки. Роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені до кінця 2019 року.

Частина автодороги державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка у межах Черкаської області є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway».

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області

Коментарі

Вгору