На Черкащині касир “Нової пошти” викрала майже 60 тис. грн та зімітувала розбійний напад

13 вересня 2019, 15:55

На Черкащині касир "Нової пошти" викрала майже 60 тис. грн та зімітувала розбійний напад

У листопаді минулого року, касир одного із відділень ТОВ «Нова пошта» Катеринопільського району Черкаської області, будучи матеріально-відповідальною особою, отримувала від клієнтів вказаного відділення грошові кошти за товар, які привласнила та обернула на свою користь. Загалом вказана особа заволоділа майже шістдесятьма тисячами гривень.

З метою приховування своєї злочинної діяльності, вона вносила до внутрішньої електронної бази ТОВ «Нова пошта» неправдиві відомості.

В подальшому, перебуваючи на своєму робочому місці з метою приховання нестачі в касі зловмисниця повідомила по лінії «102» про те, що невідомі особи вчинили розбійний напад на вказане відділення та погрожуючи пістолетом незаконно заволоділи грошовими коштами.

По приїзду слідчо-оперативної групи Катеринопільського відділення поліції Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, остання достовірно знаючи, що її повідомлення містить неправдиві відомості, продовжувала стверджувати, що було вчинено розбійний напад та розповідала про обставини злочину, якого в дійсності не було.

В ході проведення досудового розслідування зібрано докази, які спростовали версію касирки щодо розбійного нападу, та остання під їх вагою зізналась у скоєному, після чого надала слідству визнавальні покази.

На даний час прокурором Катеринопільського відділення Звенигородської місцевої прокуратури погоджено обвинувальний акт, який направлено до суду для розгляду по суті.На даний час рішення суду не набрало законної сили.

За інформацією Звенигородської місцевої прокуратури

Коментарі

Вгору