На Черкащині є ще понад 28 тисяч вільних місць для внутрішніх переселенців

15 квітня 2022, 19:50

З початку повномасштабної війни Росії проти України, на Черкащині зареєстровано понад 60 тисяч внутрішньо переміщених осіб, і, за потреби, область готова приймати ще більше людей.

Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

За його словами, наразі в області є понад 28 тис. вільних місць. Громадам Черкащини надається гуманітарна допомога для забезпечення потреб внутрішньо переміщених сімей з дітьми.

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час робочого візиту на Черкащину розповіла про урядові напрями підтримки людей, які вимушені шукати тимчасовий прихисток. Це гроші, робота та житло. Зокрема, про рішення, згідно якого громади, які безкоштовно прийматимуть переселенців у приміщеннях комунальної та державної форми власності, закладах освіти приватної форми власності отримають відшкодування на оплату спожитих комунальних послуг.

Міністр також наголосила на важливості працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, адже саме сприяння їх економічній самостійності повинно бути основою підтримки. Держава зі свого боку виплачує роботодавцям по 6,5 тисяч гривень на оплату праці за кожного працевлаштованого переселенця.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору