На Черкащині екс-міліціонер побив родину (відео)

05 листопада 2019, 23:02

Бив родину колишній правоохоронець. Його "помічники" - впливові місцеві бізнесмени.

У місті Кам'янка троє дужих чоловіків побили цілу родину, - йдеться в сюжеті "Надзвичайних новин". Постраждалі - в розпачі, бо підозрюють, що так і не доб'ються правди. Вони навіть бояться виходити на вулицю.

Навряд чи Валерій міг навіть подумати, що тихий вечір у сімейному колі може так закінчитися. Разом із зятем чоловік вийшов покурити на балкон. На вулиці біля свого авто вони побачили дивну жінку.

- Вона заглянула. що знаходиться всередині, потім почала бити по склу, ногою била бокові дверці, - розповідає Віталій Турович.

Заревла сигналізація. Валерій вийшов поговорити з дикункою, та діалог не зав'язався. Жінка почала висловлювати претензії щодо того, що з нею розмовляють на "ти" і вести себе неадекватно, - пригадує Валерій.Чоловік відштовхнув її від себе, а у відповідь почув, що зараз приїде "настоящий мужчина" і розбереться.

Дійсно, буквально за мить із темряви вискочив чоловік і відразу накинувся з кулаками, - розповідає Валерій. На його захист кинулася вся родина - дружина, зять і донька. Але це ще більше розлютило незнайомця. Тепер він уже почав гамселити всіх підряд. Постраждалу Тетяну забрали до лікарні. Її донька кликала на допомогу перехожих, та так гучно, що аж зірвала голос. Втім, ніхто так і не відгукнувся.

За збігом обставин бійка відбувалася фактично на очах у правоохоронців. адже буквально за сто метрів від епіцентру подій розташоване відділення поліції. Тож дівчина без вагань побігла туди, аби покликати на допомогу.

Налякану Юлію зустрів на порозі сам керівник відділу. Його відповідь просто шокувала.

- Я кажу: "Мою родину вбивають, будь ласка, допоможіть", на що він відповідає "У мене всі на виїзді. немає кого відправити", - розповіла вона.

Зрештою, знайшлися кілька патрульних, які пішли на місце бійки. Хуліган тим часом устиг викликати собі підкріплення, і вже на очах у поліцейських вони гуртом гамселили родину. Серед нападників ті впізнали місцевих "князьків".

Поліціянти не спішили розбороняти бійку, ба більше - поводилась із нападниками по-панібратськи, - запевняють постраждалі. Лише один поліцейський підійшов і намагався відтягти нападника, який його відразу відігнав.

Врешті знущання вдалося припинити і всі пішли до райвідділу, але головний агресор і там не стримувався і сипав погрозами накшталт "повідрубую куки", "повириваю язики", "ви попали на гроші".

В одному з нападників жертви впізнали колишнього правоохоронця. До виходу на пенсію він не один рік працював у місцевому відділі поліції заступником керівника. Ще двоє з його групи підтримки - впливові бізнесмени.

Після скандалу колишній міліційний керівник так би мовити "заліг на дно". Проте "журналістам вдалося відшукати його товариша. На камеру чоловік уже не такий сміливий як того вечора.

Постраждалі бояться, що справу і далі "футболитимуть" і вона так і не дійде до суду. Та в обласній поліції переконують - усе йде за графіком. Відкрили аж два провадження, бо обидві сторони написали заяви.

Та от побитим від цього не легше: люди не на жарт перелякані і буквально бояться виходити на вулицю. Адже ніхто не дає гарантії, що напад не повториться...

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору