Перспективний план формування ОТГ допрацьовують на Черкащині

27 травня 2019, 22:40

_DSC0682

На Черкащині триває робота з доопрацювання перспективного плану формування територій громад Черкащини. В ОДА відбулась чергова робоча зустріч уже з представниками Чорнобаївського та Кам’янського районів. Засідання провели під головуванням першого заступника очільника області Тараса Висоцького. Спільно з керівниками районів, територіальних громад, сільських рад, депутатами обласної ради, фахівцями департаментів ОДА та Центру розвитку місцевого самоврядування обговорювали майбутні перспективи об’єднання.

На сьогоднішній день, на території Кам’янщини утворено 4 ОТГ: Кам’янська міська, Михайлівська, Баландинська, Лебедівська сільські. Водночас у перспективному плані виокремлено Жаботинську сільську ОТГ._DSC0702

Стосовно ж Чорнобаївського району, то тут утворена Іркліївська сільська ОТГ. Також перспективним планом передбачено утворення Чорнобаївської ОТГ._DSC0678

На зібранні обговорили пропозиції до перспективного об’єднання. Найближчим часом у районах проведуть і додаткові громадські обговорення.

– Я нагадаю, процес об’єднання громад здійснюється на добровільних засадах. При цьому важливо враховувати їхню перспективну спроможність та ефективність, – відзначив перший заступник очільника області під час засідання.

_DSC0696

Під час зустрічі обговорили й проблемні питання громад у сфері освіти, фінансів, дорожньо-транспортної інфраструктури за участі представників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Коментарі

Вгору