На Черкащині дівчина з товаришами вбила й закопала в лісі свого діда

24 жовтня 2019, 11:41

Убитого чоловіка компанія душогубів закопала в лісі. Своєї вини вони не визнають. Чоловікові було всього 55.

Холоднокровне вбивство сталося в одному з районів Черкащини. 16-річна дівчина змовилася з двома молодиками і жорстоко розправилася з рідним дідом.

Діяли за заздалегідь розробленим чітким планом. Дівчина позбавила чоловіка можливості захищатися й чинити опір, після чого її спільники нанесли йому численні удари битою і металевою кувалдою. Били у життєво важливі органи, від чого він і помер. Аби приховати злочин, бездиханне тіло закопали в лісі, а з місця злочину змили сліди крові.

Уже мертвого чоловіка компанія обікрала, а щоб швидше зникнути з місця злочину, прихопила ще і його машину.

Як зазначили в прокуратурі Черкаської області, зараз обвинувачені своєї вини не визнають і ухиляються від суду, проте у слідства є неспростовні докази вчинення ними цього злочину. Це було доведено в суді обвинувачем Звенигородської місцевої прокуратури, який орієнтував суд на призначення зловмисникам реальної міри покарання, що відповідає тяжкості кримінального правопорушення, передбаченого п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України.

Городищенський районний суд позицію прокуратури підтримав і ухвалив обвинувальний вирок. Згідно нього, підсудним призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 12, 13 та 14 років.          На цей час вирок не вступив в законну силу та вивчається на предмет його законності.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору