На Черкащині депутат районної ради намагався приховати свої статки

30 жовтня 2018, 14:17

На Черкащині депутат районної ради намагався приховати свої статки

За результатами вжитих прокуратурою заходів було виявлено факт неподання декларації депутатом Золотоніської районної ради.

Відповідно до частини 1 статті 45 Закону України "Про запобігання корупції", особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а" і "в" пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

За вказаним фактом було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України, а саме умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації.

Наразі досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено до Золотоніського міскрайонного суду для розгляду. Депутату загрожує покарання у вигляді штрафу від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору