На Черкащині чоловікові, який вбив однорічну дитину, загрожує довічне ув’язнення

05 листопада 2018, 17:03

На Черкащині чоловікові, який вбив однорічну дитину, загрожує довічне ув'язнення

У неділю, 4 листопада, Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури місцевому жителю було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України за фактом умисного вбивства малолітньої дитини.

У ході слідства було встановлено, що місцевий житель в липні 2018 року, перебуваючи наодинці з малолітньою дитиною своєї співмешканки, в будинку, в якому він фактично проживає, що розташований м. Христинівка, будучи обуреним поведінкою малолітньої дитини, що виражалася в безперервному плачу та крику, діючи умисно та цілеспрямовано, усвідомлюючи протиправність своїх дій, спричинив останній руками тілесні ушкодження.

Чоловік почав трясти малолітню дитину біля умивальника та умисно вдарив останню лобом об верхню частину умивальника, внаслідок чого дитина отримала тілесні ушкодження несумісні з життям.

У понеділок, 5 листопада, до Христинівського районного суду було скеровано клопотання про обрання зловмиснику запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

На цей час клопотання перебуває на розгляді у Христинівському районному суді.

Санкція ч. 2 п. 2 ст. 115 КК України передбачає позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавленням волі.

За інформацією прес-служби Христинівського відділу Уманської місцевої прокуратури

 

 

Вгору