На Черкащині чоловіка, який купив за 6 тисяч посвідчення водія, оштрафували на 510 грн

17 червня 2022, 11:18

Фото тематичне

Жителя с. Мокра Калигірка Звенигородського району визнали винним у використанні завідомо підробленого документа.

Встановлено, що чоловік через інтернет купив за 6000 гривень в невстановленої досудовим розслідуванням особи, завідомо підроблене посвідчення водія, виготовлене із зазначенням попередньо наданих ним його реквізитів. Згідно з висновком експерта, це посвідчення не відповідає бланкам посвідчення водія, які знаходяться в офіційному обігу України. Це посвідчення чоловік надав до територіального сервісного центру МВС України, аби перереєструвати власне авто, чим незаконно використав завідомо підроблений документ, що й було повністю доведено у суді.

Під час судового розгляду чоловік повністю визнав свою вину у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення, щиро розкаявся та запевнив суд, що у подальшому отримає посвідчення водія у встановленому законом порядку.     

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень.

На даний час вирок законної сили не набрав.

За інформацією пресслужби прокуратури Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору