На Черкащині чоловік жбурляв коктейлі Молотова у вікна батькам і бабусі (відео)

06 листопада 2019, 16:26

На Черкащині розгорілася, в прямому сенсі цього слова, родинна драма. Упродовж однієї ночі ледь не згоріли відразу два будинки, в яких солодко спали люди.

Палій, озброївшись смертоносною сумішшю, приготував підступну помсту своїм рідним, - ідеться в сюжеті "Надзвичайних новин". У його очах - ні краплі жалю. Ба більше, він шкодує лише про одне - що вбити так і не вдалося.

Звичайний будинок на одній із вулиць Умані ледь не перетворився на суцільне згарище. Шокована 85-річна власниця дому розповідає: посеред ночі її розбудив дивний гуркіт. Посипалося скло і вмить розгорілося полум'я. Хтось жбурнув у вікно пляшку із займистою рідиною. Перелякана пенсіонерка кинулася власноруч приборкувати вогонь. Небезпечна посудина застрягла у віконній рамі. Вочевидь, саме це і врятувало господиню від неминучої загибелі.

Як з'ясувалося, наважився на такий жахливий вчинок... рідний онук старенької. Ображений 32-річний Дмитро схопився за коктейль Молотова лише тому. що бабця не дозволяла жити в будинку. а поселила онука в прибудові.

- Вони жили тут у врем'янці 12 років, - розповіла жінка. - Я їх звідти не вигонила. А він сердився, що баба живе, не вмирає. Я хочу, щоб він лікувався, голову свою вилікував.

Підпаливши оселю бабці, навіжений навіть і не думав зупинятися. Озброївшись бензином, він вирушив до будинку власних батьків. Проте і цей план помсти, на щастя, провалився.

Зараз говорити про нічне жахіття родичі соромляться. Пенсіонерка здала свого "запального" онука правоохоронцям, а от сам шаленець про вчинок аніскільки не шкодує. Більше того - каже, що це їм мала бути кара, щоб "жили і мучились", як він. А на питання, що було б, якби таки бабуся і батьки і згоріли, відповідає коротко - "Їхні проблеми". А потім, підсміюючись, додає: "Кинув другу пляшку в друге вікно. Ну, зрикошетило. Шкода".

За пекучу ненависть до рідних суд ізолював чоловіка за гратами. Йому загрожує 10 років тюрми.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору