На Черкащині чоловік рвав коноплю на кладовищі й висушував удома для продажу

21 лютого 2019, 17:26

На Черкащині чоловік рвав коноплю на кладовищі й висушував удома для продажу

Житель одного із сіл Золотоніського району зберігав удома велику кількість небезпечних наркотичних засобів, які виготовив власноруч для продажу.

Під час розслідування з’ясували, що 27-річний чоловік, біля кладовища розташованого в одному із сіл Золотоніського району, нарвав конопель. Потім, у власному будинку шляхом висушування, обірвання та перетирання виготовив майже кілограм наркотиків для подальшого продажу.

Вилучені рослини згідно висновку судово-хімічної експертизи є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – каннабіс.

Чоловіку оголошено про підозру у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, а саме придбання, зберігання, особливо небезпечного наркотичного засобу у великих розмірах, з метою збуту.

Злочинцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 6 до 10 років.

За інформацією прес-служби Золотоніської прокуратури

Нагадаємо, що до дільничного інспектора поліції одного із сіл Золотоніського району надійшла інформація, що місцевий житель зберігає коноплю. Цією особою виявився раніше судимий селянин.

У грубі, якою з вигляду вже давно не користувалися, поліцейські знайшли полімерний мішок з рослинами коноплі, частина з них вже була подрібнена. Крім того, там же був знайдений пристрій для вживання наркотиків. За його словами, мішок з коноплею він знайшов на території села й зберігав для власного вжитку.

Коментарі

Вгору