На Черкащині чоловік напідпитку під час сварки жорстоко побив знайомого

04 березня 2019, 16:25

На Черкащині засудили чоловіка до трьох років тюрми

Драбівським районним судом до позбавлення волі засуджено неповнолітнього 28-річного жителя одного із сіл Драбівського району за нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння під час сварки, що виникла на ґрунті неприязних стосунків, чоловік  наніс два удари кулаками обох рук в обличчя потерпілого, після чого останній впав на снігове покриття на лівий бік. Опісля обвинувачений наніс ще близько чотирьох ударів кулаками обох рук та два удари правою ногою в праву частину тулуба.

У результаті потерпілий отримав травми голови зі струсом головного мозку, травми грудної клітки з переломом 3-го та 4-го ребер справа, що ускладнилось накопиченням крові та повітря в грудній клітці.

Чоловік вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 121 КК України, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, та йому загрожувало покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років. Разом з тим, обвинувачений в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка, призначив пом’якшене покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном три роки.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Вгору