На Черкащині чоловік намагався незаконно отримати пенсію по інвалідності

27 березня 2019, 20:33
На Черкащині чоловік намагався незаконно отримати пенсію по інвалідності

Фото тематичне

Жителя Золотоноші судитимуть за використання підробленого документа для оформлення пенсії.

Він придбав підроблену виписку із історії хвороби, яка містить відомості про володільця й офіційно посвідчує те, що чоловік дійсно перебував на обстеженні та лікуванні в одному з відділень лікарні, після чого з метою визначення йому групи інвалідності, а також встановлення ступеню втрати працездатності, умисно, з корисливих мотивів, з метою отримання грошових коштів, використав вказані вище документи.

За наслідками досудового розслідування Золотоніською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно місцевого жителя за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 190 (закінчений замах на шахрайство) Кримінального кодексу України.

Прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

За вчинене особі загрожує покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Читайте такожЧеркащанці загрожує до трьох років за викрадення пенсії.

Вгору