На Черкащині будують школу олімпійського резерву

08 листопада 2019, 16:33

Обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву будують на Черкащині. Нині будівельна готовність об’єкту становить 53%, а робітники працюють у дві зміни, - зазначають у пресслужбі облдержадміністрації.

Серед пріоритетних робіт наразі для підрядника облаштування опалення, аби без проблем продовжувати працювати в зимовий період. Крім того, за планом - завершити роботи з облаштування покрівлі, гарячого та холодного водопостачання, вентиляції, електропостачання, внутрішнього оздоблення, утеплення фасадів та зовнішнього оздоблення.

Згідно проекту, там мають облаштувати сучасний боксерський ринг, який відповідатиме європейський стандартам, і багатофункціональне ігрове поле. Кошти на будівництво є, втім спрямували їх з бюджету лише в третьому кварталі цього року. Тож підрядник може не встигнути освоїти всю суму у повному обсязі з об’єктивних причин, оскільки є певні етапи виконання робіт, які пролонговані у часі відповідно до технологічних процесів.

Нагадаємо, розпочали будівництво цього об’єкту у 2017 році. Кошторисна вартість цього проекту Держфонду регіонального розвитку становить понад 60 млн грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору