Браконьєри завдали збитків на понад 18 тисяч гривень на Черкащині

14 березня 2019, 20:59

У середу, 13 березня, державними інспекторами було проведено рибоохоронний рейд на Кременчуцькому водосховищі, поблизу села Прохорівка Канівського району Черкаської області.

На Черкащині браконьєри завдали збитків на понад 18 тисяч гривень

Близько 17 години було затримано місцевого жителя, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову. Порушник за допомогою двох мисинових сіток з човна виловив 10 кг риби, а саме: щука – 53 екземплярів, окунь – два екземпляри, плітка – 6 екземплярів, карась сріблястий – один екземпляр та плоскирка – один екземпляр. Збитки, завдані водним біоресурсам, становлять 18 615 грн.

На Черкащині браконьєри завдали збитків на понад 18 тисяч гривень

Складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі в слідчі органи поліції за місцем скоєння правопорушення. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом). Заборонені знаряддя лову, човен та рибу вилучено.

За інформацією прес-служби Черкаського рибоохоронного патрулю

Нагадаємо, що у понеділок, 11 березня, Черкаський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства.

Інцидент стався на Кременчуцькому водосховищі, поблизу села Коробівка Золотоніського району Черкаської області.

Я сказав:

Коли вже наїдяться ці рибокопи… Вилучив здай всю, ні треба деребанити… 53 шт щуки, вагою 10 кг… Смішно.. хоча чому і ні…ікра по 500-600 грн. І на масло ще треба.. приємного, тварі…

Вгору