Черкасців просять допомогти врятувати життя дівчинки (відео)

14 березня 2019, 21:43

Черкасців просять допомогти врятувати життя дівчинки (відео)

Недуг украв у неї дитинство, дім та навіть золотаве волосся. Та вона не втратила жаги до життя. Ідеться про 5-річну Поліну Чубенко із Білозір'я. У дівчинки діагностували важке онкозахворювання. Усупереч усім прогнозам Поліна дає дорослий бій недугу, йдеться у сюжеті "Вікка". 

У дитячому онковідділенні дівчинка не гає ні хвилини. Малює, ліпить й допомагає лікарям. Та головне - планує повернення додому.
Навіть під'єднана до крапельниць Поліна не стримна. Аби не лікарняна палата, важко повірити, що ця дівчинка хвора.
- У мене ніколи дитина, мабуть, чорного олівця не брала в руки. Я була дуже здивована, - каже Анна Чубенко.
Дізнатися про чорний колір та дорослий відчай Поліні довелося наприкінці літа.
- За півроку до того, як ми сюди потрапили в дитини почала боліти нога вночі, й ніякі знеболювальні не допомагали, - розповідає жінка.
Вже рік дівчинка мужньо бореться із постійним болем. Шанс на повне одужання матиме лише після спеціального опромінення протонами (33 етапи), яке роблять у спеціальному центрі в Мюнхені.

Лікування мають розпочати 16 березня. Зараз життя Полі залежить від того, як швидко вдасться зібрати необхідні кошти.Допомогти можна, надіславши кошти за реквізитами:

«ПриватБанк»: 4149 4991 1403 2947.

Одержувач: Чубенко Анна Романівна.

Номер мами: 093-71-51-987 (Анна).

Нагадаємо, що у родині черкащан сталося горе: трирічному хлопчику діагностували лімфобластний лейкоз. Для лікування необхідна пересадка донорських клітин кісткового мозку в клініці за кордоном.

Вгору