Браконьєри виловили 30 кілограм риби на Черкащині (фото)

28 лютого 2019, 21:43

На Черкащині браконьєри виловили 30 кілограм риби (фото)

Сьогодні, 28 лютого, співробітники Черкаського рибоохоронного патруля спільно з працівниками водної поліції викрили грубе порушення правил рибальства. Подія сталася на Кременчуцькому водосховищі в урочищі «Гадючка», поблизу села Тубільці Черкаського району Черкаської області.

Вночі було затримано порушника, який здійснював вилов риби з гумового човна забороненими знаряддями лову – двома мисиновими сітками. У сітках була така риба: карась – 25 штук; лящ – 6 екземплярів, щука – 3 штук, лин – 5 екземплярів та плітка – одна штука. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 30 кг. Збитки, завдані рибному господарству, становлять 3 145 грн.

На Черкащині браконьєри виловили 30 кілограм риби (фото)

На порушника оформлено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі в слідчі органи поліції за місцем скоєння порушення.

За інформацією прес-служби Управління державного агентства рибного господарства у Черкаській області 

Нагадаємо, що на Черкащині правоохоронці затримали двох браконьєрів із Київської області, які винищували популяцію раків у Канівському водосховищі.

Чоловіки приїхали на Черкащину та в заборонений спосіб за допомогою аквалангів в нічний час виловили 211 раків, загальною вагою близько 10 кілограмів.

 

Бетмен сказав:

Ви больні таке писать, якогось діда зловили і роздули канітель, а за тих хто тонами і десятками тон ловить молчок.

Вгору