Під час здійснення природоохоронного рейду вночі 30 липня близько 02 години знайшли та зняли з незаконного лову браконьєрські сітки загальною довжиною 700 метрів та один промисловий ятір, у якому була риба виду карась та лящ. Уся риба була живою тому випущена назад у водойму.
Про це на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" повідомив начальник управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.
Цього разу власника заборонених знарядь лову встановити не вдалося. Складено акт виявлення та вилучення безгосподарського майна. До речі, охоронні зобовязання по Сулинському заказнику покладено на місцеві адміністрації та Полтавський рибоохоронний патруль №2.
Довідково:
Сулинський ландшафтний заказник — природоохоронна територія загальнодержавного значення. Заказник створено на території Чорнобаївського району Черкаської області та Глобинського району Полтавської області, у пригирловій частині річки Сули.
Заказник являє собою один з найбагатших за видовим складом флори і фауни водно-болотних комплексів центральної України. Є основним на Кременчуцькому водосховищі нерестовищем, місцем нагулу і зимівлі різноманітних видів риб: щуки, коропа, ляща, синця, судака тощо.
Місце гніздування та відпочинку багатьох видів перелітних птахів, серед яких: чапля жовта, реготун чорноголовий, лежень, кулик-сорока, ходуличник, дерихвіст степовий, які занесені до Червоної книги України.
Читайте також: На Черкащині браконьєри завдали збитків майже на два мільйони гривень.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram