На Черкащині арештували власність росіянина

17 вересня 2022, 09:18

Придніпровський районний суд м. Черкаси арештував власність громадянина країни-агресора.

Черкаською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України.

Встановлено, що на території Черкаської області здійснюють господарську діяльність низка підприємств, власником яких є громадянин російської федерації. Вказана особа є одноособовим власником одного підприємства із статутним фондом 16,5 млн грн, яке володіє нерухомим майном розташованим у Черкасах, загальною площею 7300 м2.

Це українське підприємство упродовж 2016-2021 років активно співпрацювало із суб’єктами господарювання на території країни-агресора та здійснювало грошові перекази підприємствам, розташованим на території росії, власником яких є той самий громадянин країни-агресора.

За даними слідства, ці російські підприємства виконують замовлення для оборонпрому російської федерації з вироблення зброї, її частин та боєприпасів до неї.

Ухвалою суду накладено арешт на майно, яке належить громадянину рф. На цей час вирішується питання про передачу арештованого до Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору