На Черкащини виконали ямковий ремонт на понад 4 тис. кв. м покриття автодоріг

09 березня 2017, 18:13

З настанням сприятливих погодних умов на автодорогах загального користування державного значення філіями підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області продовжуються активні роботи з ліквідації аварійної ямковості, інформує прес-служба САД у Черкаській області.

У період з 6 по 8 березня філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконано ямковий ремонт на понад 4 тис. кв. м доріг загального користування. Роботи з ремонту дорожнього покриття проводились з використанням гарячого асфальтобетону та із застосуванням холодного асфальтобетону. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме і надалі. Не припинялися роботи 8 березня, було виконано ямковий ремонт на понад 1100 кв. м доріг загального користування.

Роботи з ямкового ремонту проводилися у більшості районів Черкащини на автодорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, Р-09 Миронівка-Канів-Софіївка, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-64 Ківшувата-Шушуківка-Лисянка-Моринці-Шевченкове-Тарасівка та на дорогах місцевого значення. Окрім того, проводяться роботи із планування узбіч автошляхів.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на автошляхах краю. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Коментарі

патріот сказав:

а в Гельмязові коли зробите? від Софієвки до Гельмязівської лікарні, а то й до мусорки, а то люди коли везуть мусор то по дорозі розтрушують , а знаючи наших “вихованих людей ” вертаючись назад після себе не прибирають

Вгору