На Черкащину повертається автомобільний слалом

22 червня 2016, 20:05

афішаА1

Канів стане одним з міст, де 25 червня пройде відбірковий етап Кубка Автомобільної федерації України зі слалому. Попередні етапи вже були у Харкові, Івано-Франківську та Києві. До Канева найкращі автопілоти з різних міст України приїдуть у суботу, 25 червня.

- Будуть учасники із Києва, Львова, Харкова та інших міст. Приємно, що не пасуть задніх і черкащани. На всіх попередніх етапах черкащани показували непогані результати, - каже представник ФАУ, керівник автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко. – Водночас, хоч змагання і мають надзвичайно високу планку, ми завжди прихильно ставимося до місцевих екіпажів-початківців.

За словами організаторів, перегони відбуватимуться у двох категоріях: передній та задній привід. Також на гостей відбіркового етапу чекає розважальна програма, зокрема, шоу на «Запорожцях».

Змагання відбуватимуться у самому центрі Канева. Тренувальні заїзди учасників розпочнуться з 10 ранку, старт самим перегонам дадуть о 14:00. Попереду лишається ще етап у Львові та грандіозний фінал Кубка у Черкасах.

Нагадаємо, у попередні роки у Черкаській області проходили Національні змагання з автослалому та цьогоріч вони переросли у всеукраїнський формат.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору