На Черкащині жорстоко вбили чоловіка (відео)

31 березня 2017, 09:11

Такого в Новій Греблі, на Черкащині, ще не бачили. Серед білого дня біля воріт лежав і благав про допомогу закривавлений чоловік, інформують "Надзвичайні новини".

Шматок людського тіла, поруч - кістка та скривавлений чоловік, який благає про допомогу. Селянин, під воротами якого лежав чоловік,  від побаченого ледве не зомлів. Він почав гукати на допомогу всіх сусідів. Люди одразу викликали поліцію та швидку. Ледве упізнали у пораненому свого односельця Олександра.

Бідолашного забрали у лікарню і прооперували. Втім, Олександр не вижив. Медики назвали й причину. З чоловіка витягли дріб із мисливської рушниці.

Потерпілий помер від вогнепального поранення в ліву потиличну частину голови та лівого плеча. Під час проведення операції з голови потерпілого хірургом було вилучено 4 деформовані дробини.

Підозра впала - на найкращого друга загиблого.  Саме на його подвір'ї, кажуть сусіди, і розгорнулися криваві стрільбища. При чому в обідню пору.

У селі шоковані. Кажуть - винна в усьому горілка. І не вірять, що підозрюваний міг застрелити товариша навмисно.

Підозрюваного знімальна група "Надзвичайних новин" зустріла біля районного відділу поліції - вже в супроводі конвою. Розповідати про трагедію він не хоче.

Вгору