На Черкащині жінка потрапила у сексуальне рабство (відео)

06 грудня 2016, 09:10

485678

Матір двох дітей Оксана Степанова із Дніпропетровщини у проекті "Один за всіх" телеканалу "СТБ" розповіла жахливу історію про те, позбулася даху над головою та стала жертвою сексуального насилля, опинившись на Черкащині, пише vikka.ua.

Так сталося, що Оксана народила двох синів від різних чоловіків, і обидва вони відмовилися брати участь у вихованні дітей. А рідна сестра жінки погрожувала кинути її немовля у льох, щоб виставити Оксану і забрати будинок, що залишився їм у спадок.

Оксана не може стримати сліз, згадуючи, як взимку з маленькими дітьми на руках вона без грошей вийшла на трасу і на попутках за два дні проїхала тисячі кілометрів до далеких родичів на Західній Україні. Але і ті відмовилися її прийняти, і якийсь час жінка з синами жила просто на вулиці.

Після довгих подорожей по країні Оксана зрозуміла, що ніяким своїм родичам вона і даром не потрібна. Однак їй вдалося познайомитися в одному із сіл Черкаської області з чоловіком, який погодився дати притулок самотній матері з двома дітьми.

"Я й подумати не могла, що опинюся в сексуальному рабстві ..." – зізнається Оксана.

У студії проекту "Один за всіх" Оксана розповіла на всю країну про те, чому цілий рік мовчала про сексуальне насильство.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору