На Черкащині здешевшали овочі і здорожчало м’ясо

12 вересня 2016, 17:16

продукти

На споживчому ринку в серпні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,5%. Найбільше (на 11% і 6,1%) подешевшали овочі та продукти переробки зернових. На 0,9–0,1% знизилися ціни на молоко, масло, соняшникову олію, рибу та продукти з риби. Водночас на 4,9–0,2% подорожчали яйця, рис, фрукти, сало, сметана, цукор, м’ясо птиці, яловичина, сири, кисломолочна продукція, макаронні вироби.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,5%, що головним чином пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 2,2%.

Одяг і взуття в цілому подешевшали на 3,1%, із них взуття – на 7,5%, одяг – на 0,2%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,9% відбулося в першу чергу за рахунок підвищення тарифів на водопостачання на 21,4% та каналізацію – на 13,3%.

Меблі та предмети обстановки, побутова техніка стали дорожчими на 1,1%. Разом з тим, ціни на товари для підтримки чистоти знизилися на 3,7%.

У сфері охорони здоров’я ціни підвищилися на 0,2%, що спричинено подорожчанням амбулаторних послуг (на 0,3%), фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання, а також послуг лікарень (на 0,2%).

Ціни у сфері відпочинку та культури зросли на 0,5% в основному через подорожчання туристичних послуг на 2,7%. Аудіотехніка, фотоапаратура та обладнання для обробки інформації стали дешевшими на 1,1%.

За інформацією прес-служби ГУ статистики в Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору