На Черкащині затримали рецидивіста з 20-річним стажем

10 червня 2015, 20:03

1

Вчора в місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області о 22.49 на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал тривоги з квартири, розташованої по вулиці Степана Палія.

Вчасно прибувши за вказаною адресою, працівники наряду групи затримання Корсунь-Шевченківського відділу Державної служби охорони під час зовнішнього огляду помітили в помешканні невідомого. Викликали на допомогу наряд працівників Корсунь-Шевченківського райвідділу і в той момент, коли крадій намагався покинути «обчищену» квартиру через балконні двері, затримали його. Взяли злодія «на гарячому» – з речовими доказами скоєння злочину: викрутка, гумові рукавички та викрадені речі.

На цей раз охоронна сигналізація Державної служби охорони посприяла у виявленні та затриманні крадія-рецидивіста з більш як 20-ти річним стажем, який на момент скоєння злочину перебував в розшуку за низку крадіжок в Кіровоградській області та у місті Сміла. До скоєння даної крадіжки злочинець готувався завчасно, а потрапив до квартири шляхом віджиму балконних дверей за допомогою викрутки.

В той час коли йде слідство і правоохоронці займаються встановленням причетності злодія до скоєння інших злочинів, громадяни м. Корсунь-Шевченківський та прилеглих районів можуть бути впевненими, що одним «спеціалістом» стало менше.

А реалії сьогодення свідчать, що найнадійнішим захистом майна громадян є співпраця з Державною службою охорони.

Ми ще раз нагадуємо, що для того, щоб максимально захистити населення від злодіїв та заощадити кошти громадян в даний час проводиться загальнодержавна акція «Квартира під охорону». До 15 червня 2015 року монтажні роботи по обладнанню засобами охоронної сигналізації квартир здійснюватимуться зі знижкою 50%.

Поділитись

Коментарі

Вгору