На Черкащині затримали керівника навчального закладу, який вимагав хабара у волонтерки-підприємця

21 березня 2018, 12:15

20 березня 2018 року військовою прокуратурою Черкаського гарнізону Центрального регіону України, слідчими слідчого управління ГУ Національної поліції в Черкаській області за оперативного супроводу працівників Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України затримано директора одного з навчальних закладів Черкаської області після отримання ним неправомірної вигоди в сумі 20 тис. грн. від жінки-підприємця.

Затримання проводилось під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого                ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Установлено, що хабарник-освітянин упродовж лютого 2018 року з надуманих підстав вимагав від жінки-приватного підприємця неправомірну вигоду у розмірі 20 тисяч гривень за те, що не вчинить дії щодо розірвання договору поставки товару та не подаватиме позовної заяви до суду про стягнення з неї за цим договором штрафних санкцій.

Вказана громадянка України займалася волонтерською діяльністю з самого початку збройного конфлікту на Сході України і неодноразово постачала українським захисникам продукти харчування та одяг в зону проведення АТО.

Правопорушник затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. В даний час вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України, обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, відсторонення його від посади та накладення арешту на майно.

Довідково: ч. 3 ст. 368 КК України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди» передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

За повідомленням військової прокуратури Черкаського гарнізону.

Поділитись

Коментарі

Патріот. сказав:

У нашій країні на жаль нічого не міняється. Як 8 років тому відкуплявся так і знову буде. якщо вірна інформація він вже ходить по навчальному закладу і далі керує. Інформацію з офіційних сайтів крім Генеральної прокуратури повилучали. Тому все замнуть і як жартують у селі, підприємець ще буде у нього вибачатися. Геть справедливості немає.

Вгору