На Черкащині затримали чоловіка за незаконний збут канабісу

28 серпня 2018, 18:39

На Черкащині затримали чоловіка за незаконний збут канабісу

У провадженні Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області перебуває кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України, а саме незаконне придбання та зберігання наркотичного засобу з метою збуту.

У ході досудового розслідування встановлено, що 56-річний чоловік, діючи умисно, всупереч правового режиму обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, незаконно, з метою подальшого збуту, придбав стебла рослин зовні схожі на коноплю, які в подальшому переніс до місця проживання, де шляхом висушування, обірвання та перетирання вищевказаних рослин виготовив подрібнену речовину, яку в подальшому розфасував у 8 паперових конвертів та один паперовий пакет, які зберігав з метою збуту в полімерній сумці чорного кольору до виявлення та вилучення працівниками поліції.

Вилучені рослини згідно висновку судово-хімічної експертизи є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабіс, загальною масою 123,38 г.

Чоловіку оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України, а саме незаконне придбання, зберігання наркотичного засобу з метою збуту.

Досудове розслідування триває, чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 4 до 8 років.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Коментарі

Вгору