На Черкащині затримали браноньєрів-втікачів із незаконним уловом (фото)

28 січня 2017, 12:25

1

У ніч з 27 на 28 січня інспектори Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно з працівниками водної патрульної поліції затримали трьох порушників, які займались незаконним виловом водних живих ресурсів на території орнітологічного заказника загальнодержавного значення «Липівський».

2

Порушники намагались за допомогою механізованого засобу пересування зникнути з місця пригоди, але завдяки злагодженим діям поліції та інспекторів не змогли цього зробити.

3

 

При проведенні огляду у порушників виявлені заборонені знаряддя лову — дві сітки мисинові загальною довжиною близько 140 метрів та браконьєрський улов — 37 товстолобиків. Завдана шкода навколишньому природному середовищу склала 15725 гривень.

4

На правопорушників складені адміністративні протоколи за ч.91 КУпАП. Незаконні засоби пересування, риба та дві сітки вилучені працівниками слідчо-оперативної групи, яка була викликана на місце події.

5

Державна екологічна інспекція попереджає «любителів» браконьєрської риболовлі про продовження постійного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території заказника загальнодержавного значення «Липівський».

6

 

За інформацією прес-служби Держекоінспекції в Черкаській області

Коментарі

Вгору