На Черкащині засудженим передають гроші у кулькових ручках і телефони у цукрі

02 липня 2014, 14:41

Нещодавно у Старобабанівській виправній колонії управління ДПтС України в Черкаській області (№ 92) співробітники запобігли передачі засудженим грошей та мобільного телефону, які були приховані у поштових посилках засудженим, інформує прес-служба відомства.

Зокрема, у посилці засудженому Б. у двох кулькових ручках було виявлено та вилучено дві купюри по п’ятдесят гривень. А вже наступного дня у посилці засудженому О. в пакеті із цукром було виявлено та вилучено прихований від обшуку мобільний телефон марки “Soni Ericsson” разом із сім-карткою мобільного оператора.

В.о. начальника обласного управління ДПтС Роман Дуфін зауважив з цього приводу, що фантазія зловмисників просто вражає:

– Щоразу родичі та друзі засуджених вигадують все нові й нові способи передачі заборонених предметів та речовин до виправних колоній, - зауважив він. Але ж і співробітники установ постійно підвищують свій професійний рівень і сумлінно працюють на перекриття каналів надходження забороненого до установи. Вкотре хочеться нагадати громадянам, що, здійснюючи передачу недозволених предметів до колонії, вони самі стають правопорушниками та будуть нести відповідальність за свої дії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору