На Черкащині засуджено чоловіка, який надавав приміщення для незаконного вживання канабісу

20 серпня 2018, 19:17

На Черкащині засуджено чоловіка, який надавав приміщення для незаконного вживання канабісу

Міськрайонним судом засуджено жителя м. Золотоноша за схиляння іншої особи до вживання наркотичних засобів та надання приміщення для незаконного вживання наркотичних засобів.

У ході судового розгляду було встановлено, що 41-річний чоловік, умисно, в червні 2018 року,  перебуваючи в сарайному приміщенні за місцем свого проживання, маючи умисел, спрямований на надання приміщення для вживання наркотичного засобу та з метою забезпечення можливості вжити наркотичні засоби, таємно від оточуючих, надав своє сарайне приміщення товаришу. В подальшому, чоловік якому було надано приміщення, за допомогою саморобного пристрою для куріння, виготовленого із пляшки з полімерного матеріалу, вжив особливо небезпечний наркотичний засіб - канабіс.

За вказаних обставин чоловік вчинив кримінальне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 317 КК України, тобто надання приміщення для незаконного вживання та виготовлення наркотичних засобів.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, визнав винним правопорушника, призначивши покарання у виді 3 років позбавлення волі та звільнив його від відбування з іспитовим терміном 1 рік.

За інформацією Золотоніської місцевої прокуратури

Коментарі

Вгору