На Черкащині заради забави підлітки побили дідуся (відео)

09 серпня 2018, 12:31

На Черкащині заради забави підлітки побили дідуся (відео)

У Шполі кілька підлітків накинулися на літнього чоловіка, а один з хлопців сильно вдарив його, відправивши в "нокаут", повідомляє "Обозреватель".

Як видно на відео інциденту, підлітки весело реагують на зустріч із чоловіком і починають до нього чіплятися. Після цього один із хлопців сильно б'є чоловіка в обличчя, від чого останній падає на землю, а підлітки заливаються сміхом.

- Місцева молодь знайшла собі забаву. Називається "нокаут". Сил і сміливості вистачило лише на те, щоб "вирубити" літнього чоловіка. Просто так. Що буде далі...? - йдеться в коментарі до відео.

Також відео викликало резонанс серед користувачів мережі, які закликають жорстко покарати як підлітків, так і їх батьків.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Наталя :

На жаль, у нашому законодавстві за це передбачений тільки штраф батькам. От якби вони щось украли, то була б колонія, а так подумаєш, дідуся віддубасили!

Ольга :

Мені моторошо від думки, ЩО ДАЛІ буде в нашому суспільстві? Починалося із знущання над кошенятами. Тепер настала черга безпорадних літніх людей. Люди, вам не страшно жити поряд із такими нЕлюдами?

Вгору